Masz pytanie?
+48 780 526 908

Mix Brands jest rozwijającą się firmą produkcyjną ukierunkowaną głównie na produkcję żywności bio oraz żywności prozdrowotnej konwencjonalnej. Naszym głównym celem jest dostarczanie klientom produktów o jak najwyższej jakości. W ofercie znajdą Państwo ponad 500 różnorodnych produktów. Jednym z naszych kluczowych brandów jest Big Nature.

Nasz zakład produkcyjny wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy za pomocą, którego jesteśmy w stanie wyprodukować wysoko jakościowe produkty. Szeroki profil produkcyjny i wykwalifikowana kadra, powodują że możemy wyprodukować dla Państwa większość produktów na życzenie.

Wyznajemy zasadę, że należy być otwartym na pomysły naszych kontrahentów, a jednocześnie odpowiadać na zapotrzebowanie klientów. Naszą pasją jest praca. Zbieramy cenne doświadczenia na rynkach krajowych i zagranicznych oraz obserwujemy bacznie zmieniające się potrzeby i preferencje naszych klientów. Rozwijamy firmę nowoczesną i odpowiedzialną, a jednocześnie rodzinną, bliską naturze i tradycji.

NASZE NOWOŚCI