Masz pytanie?
+48 780 526 908

Młynki

Wróciły do nas, jak stworzenia z bajek – nasze młynki z przyprawami! Cieszcie się, smakosze kulinarnych eksploracji, bo oto powracają do naszych półek, gotowe na nowe kulinarne przygody. Przyprawy, które kiedyś podbijały wasze serca i podkreślały smak potraw, teraz powracają z większym blaskiem niż kiedykolwiek wcześniej.

Przez chwilę zniknęły z naszego magicznego arsenału, ale oto wracają, z jeszcze większą różnorodnością i smakowymi szaleństwami. Powitajcie je z radością i gotujcie z pasją, bo teraz nie ma granic w kreowaniu wyjątkowych dań!

Każdy z naszych młynków ma swój własny charakter, odkryjcie, który stanie się waszym ulubionym towarzyszem w kuchni:

Przyprawa Chili Młynek 95g – Delikatna pikantność otworzy umysły na nowe smakowe doznania.

Przyprawa Do drobiu Młynek 70g – Doskonały duet z drobiowymi przysmakami, podkreślający ich naturalne smaki i dodający niebiańskich aromatów.

Przyprawa Do mięs Młynek 69g – Zmysłowa mieszanka, która doda magii każdemu mięsnemu daniu, sprawiając, że stanie się ono wyjątkowym doznaniem.

Przyprawa miłości Młynek 67g – Ta przyprawa zaskoczy was swoją słodyczą i delikatnością, idealna do kulinarnych miłosnych wyznań.

Przyprawa Ostra Jazda Młynek 75g – Wybuchowa mieszanka ostra jak piekło, ale oczarowująca swoją intensywnością smaku. Uważajcie, ta przyprawa może uzależnić od pikantnych doznań! Ostra jazda zabierze was w podróż pełną niespodzianek!

Przyprawa Pieprz czarny Młynek 80g – Klasyk w nowoczesnym wydaniu, znany i lubiany przez pokolenia. Jego wyrazisty smak nigdy nie wychodzi z mody!

Przyprawa Pieprz kolorowy Młynek 77g – Pora na kolorowe szaleństwo! Zaskoczcie podniebienia różnorodnością i wesołością smaków.

Przyprawa Pomidorowa z czarnuszką Młynek 70g – Wyborna mieszanka dla miłośników pomidorów, która nada wyjątkowy smak i aromat twoim potrawom.

Przyprawa Do ryb Młynek 74g – Ryby pokochają tę aromatyczną przyprawę, która pozwoli wam stworzyć smakowe akwarium na talerzu.

Przyprawa Do sałatek Młynek 63g – Zdrowe, pyszne i kolorowe sałatki to teraz proste zadanie, dzięki tej mieszance przypraw.

Przyprawa Słoneczny poranek Młynek 81g – Od samego rana sprawcie, by wasze śniadania były słoneczne i pełne energii, dzięki tej niezwykłej mieszance.

Przyprawa Sól himalajska różowa gruba Młynek 200g – Sól z nutką tajemnicy, która nada smaku każdej potrawie, wydobędzie ukryte smaki i oczaruje waszą wyobraźnię.

Przyprawa Sól morska gruba Młynek 200g – Najwyższa jakość morskiej soli, która doda smaku każdemu daniu, jak sól i pieprz na kulinarnych podwórkach.

Przyprawa Sól himalajska ziołowa Młynek 139g – Ziołowy raj w młynku, idealna kombinacja soli z ziołami, która zachwyci wasze podniebienia.

Przyprawa uniwersalna Młynek 69g – Wszechstronna mieszanka, która pasuje do każdej potrawy, czyniąc ją wyjątkową i niepowtarzalną.

Przyprawa Wampirzy sen Młynek 60g – Nie bójcie się tej nazwy, ta przyprawa wprawi jedynie wasze podniebienia w senne uniesienia smaków!

Przyprawa Wiejskie Podwórko Młynek 50g – Złapcie zapachy wiosennego podwórka w tej wiejskiej mieszance, która wprowadzi was w magiczną atmosferę.

Przyprawa Zielone szleństwo Młynek 38g – Zielone szaleństwo na waszych talerzach, wybierzcie tę przyprawę i zaprowadźcie kulinarny porządek na stole.

Przyprawa Zioła prowansalskie Młynek 38g – Kulinarna podróż do słonecznej Prowansji, gdzie zioła tańczą na podniebieniach.

Nasze młynki z przyprawami to nie tylko powrót do przeszłości, to nowa jakość i nieograniczone smakowe możliwości. Wrócili, by zdobyć wasze serca i zadowolić najbardziej wymagających smakoszy. Rozgośćcie się w naszej kulinarno-magicznej krainie i odkryjcie, jakie czary kryją się w każdym z naszych młynków z przyprawami! Teraz wracają z nową mocą, by urozmaicić wasze kulinarne eksploracje i sprawić, że gotowanie stanie się prawdziwą magią.

NASZE NOWOŚCI

Przeczytaj również