Masz pytanie?
+48 780 526 908

O Mnie

Jacek Kłębowski, dietetyk, dyplomowany fitoterapeuta-zielarz oraz trener personalny, posiada bogate doświadczenie i wiedzę w dziedzinie zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie, gdzie ukończył studia na kierunku wychowanie fizyczne. Dodatkowo, zdobył kwalifikacje zawodowe z dietetyki oraz ukończył podyplomowe studia medyczne na Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu w Warszawie, specjalizując się w fitoterapii i zielarstwie praktycznym.

Jako ekspert w dziedzinie zdrowego stylu życia, Jacek Kłębowski wyróżniał się profesjonalizmem i zaangażowaniem w rozwój marki FIT DIETETYK℠, co zaowocowało m.in. zajęciem III miejsca w rankingu na Najlepszego Dietetyka sieci FIT DIETETYK℠ w Polsce w 2020 roku.

Jego praca skupia się na promowaniu zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej jako kluczowych elementów do osiągnięcia dobrej kondycji fizycznej i zdrowia. Jako trener personalny oraz dietetyk, Jacek Kłębowski oferuje profesjonalne doradztwo i wsparcie w realizacji celów zdrowotnych poprzez odpowiednio dostosowane plany treningowe i żywieniowe.

Czytaj więcej: http://www.klebowski.fitdietetyk.pl

NASZE NOWOŚCI

Przeczytaj również